Archiwizacja i porządkowanie dokumentów

Porządkujemy wszystkie rodzaje archiwów i składnic akt. Świadczymy usługi zarówno w odniesieniu do dokumentów kategorii A - materiałów archiwalnych, jak również dla dokumentacji niearchiwalnej kategorii B. Usługę świadczymy w siedzibie Klienta lub w przypadku braku miejsca w naszych magazynach.

 

Przechowywanie i depozyt dokumentów

Przechowujemy dokumenty w dwóch wariantach. Przyjmujemy dokumenty na przechowanie zarówno na cały okres przechowywania wymagany przepisami prawa, jak również na okres umowny, krótszy od wymaganego

 

Niszczenie dokumentów

Posiadamy własną niszczarnię wyposażoną w certyfikowane niszczarki przemysłowe. Usługę niszczenia świadczymy kompleksowo od odbioru dokumentów własnym transportem, poprzez niszczenie w normie P3 lub P4 po wystawienie stosownego protokołu dokumentującego proces niszczenia.

 

Digitalizacja dokumentów

Wykonujemy kompleksowe przetwarzanie dokumentów do postaci cyfrowej. Skanujemy dokumenty szybkimi skanerami, dokonujemy przetworzenia danych z obrazu na tekst (OCR), tworzymy biblioteki dokumentów, bazy danych oraz dedykowane programy do obsługi archiwów i składnic akt.

 

POTRZEBUJESZ USŁUGI NIETYPOWEJ ?

ZADZWOŃ 793 697 153 / 42 682 85 35

  Oferta usług archiwistycznych
 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Archivia sp. j. 2011-