Tu jesteś: www.archivia.com.pl -> współpraca
 

Współpraca


 

Zapraszamy do współpracy
Jeśli chcielibyście Państwo nawiązać współpracę z naszą firmą zapraszamy do kontaktu.

Dostawcy
Aby zapewnić Państwu stały dostęp do najwyższej jakości materiałów archiwizacyjnych, sprzętu archiwizacyjnego i materiałów biurowych współpracujemy z producentami i hurtownikami na terenie całej Polski. We współpracy z producentami tektury opracowaliśmy wysokowydajny system składowania dokumentów, który używany jest w naszych magazynach.

Nauka i doświadczenie
W kwestiach merytorycznych związanych z opracowaniem procedur obsługi dokumentów korzystamy z doświadczeń łódzkiego środowiska naukowego oraz z zasobów polskich bibliotek i archiwów państwowych. Przy tłumaczeniu dokumentów historycznych z okresu zaborów korzystamy z pomocy filologów rosyjskich i niemieckich oraz dyplomatyków zajmujących się językiem i dokumentem staropolskim.

Działalność społeczna
Wspieramy łódzkie stowarzyszenia działające na rzecz ochrony polskiego dziedzictwa narodowego w realizacji ich celów statutowych.

 

 


 

 

 

Stowarzyszenie Projekt Franklin
Stowarzyszenie Projekt Franklin powstało w maju 2010 roku. Skupia łódzką młodzież akademicką. Są wśród nas archiwiści, historycy, prawnicy, filolodzy. Wobec wyzwań współczesnej nauki, jej szybkiej elektronizacji połączyliśmy siły, aby stworzyć elektroniczną bibliotekę nauki polskiej. Będzie ona obejmować publikacje wydane przed 1939 rokiem, fotografie, dokumenty życia społecznego. Biblioteka służyć będzie studentom, uczniom, nauczycielom, a także innym mieszkańcom naszego miasta. Korzystanie z zasobów biblioteki będzie bezpłatne.
 

 


Katalogi 

  

Wszelkie prawa zastrzeżone © Archivia 2011 l All rights reserved