Tu jesteś: www.archivia.com.pl -> mobilne archiwa
 

MOBILNE ARCHIWA

REWOLUCJA W PLANOWANIU MIEJSCA NA DOKUMENTY


 

 

Mobilne archiwa
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu efekt naszych kilkuletnich doświadczeń w zakresie projektowania i budowy gotowych, modułowych rozwiązań do przechowywania dokumentów. Jeśli Państwa archiwum zajmuje zbyt dużo miejsca, jest niefunkcjonalne i nie odpowiada przepisom właściwym dla jego organizacji proponujemy tanie i szybkie rozwiązanie w postaci gotowego produktu budowanego pod indywidualne zamówienie z dostawą wprost we wskazane miejsce.

 

 

1. Solidna stalowa rama z kątownika lub profilu lub szkielet drewniany

2. Monitoring wizyjny z dostępem przez aplikację w telefonie

3. Wentylacja mechaniczna zapewniająca odpowiednią cyrkulację powietrza

4. Alarm z możliwością sterowania telefonicznego.

5. Klimatyzacja z funkcją grzania.

6. Moduł zaprojektowany pod konkretny rozmiar zasobu pomieści do 214 metrów bieżących dokumentów, w zależności od ich rozmiaru i opakowania, .

 

Nasze archiwa mobilne projektowane i produkowane są przez pracowników spółki Archivia, a ich kształt, format i zakres funkcji jest efektem wieloletnich przemyśleń i obserwacji podstawowych problemów w polskich archiwach i składnicach akt. W dodatku gotowe archiwum jest sporo tańsze od konwencjonalnego budynku i nie wymaga formalnego i kosztownego przygotowania inwestycji. Gotowe i w pełni wyposażone archiwum o najbardziej ergonomicznych wymiarach z regałami, ogrzewaniem i chłodzeniem, pełną elektryką, wentylacją, urządzeniami pomiarowymi i wyposażeniem wymaganym przepisami zostało zaprojektowane zgodnie z zasadami rozmieszczenia regałów i uwzględnieniem przepisów BHP w taki sposób, aby zminimalizować koszty, jednocześnie mieszcząc jak największą ilość dokumentów. Archiwa są wykonane z materiałów niepalnych lub o podwyższonej odporności ogniowej, a ich finalny wygląd zależny jest od Państwa gustu.


Zalety mobilnego archiwum

   - koszt i czas budowy nieporównywalny z tradycyjnym budynkiem,

   - brak koniecznych formalności niezbędnych przy tradycyjnym budynku,

   - możliwość posadowienia w dowolnym miejscu,

   - możliwość przestawienia,

   - minimum formalności przy ewentualnej sprzedaży (brak kosztów notarialnych),

   - znajomość finalnego kosztu już na etapie składania zamówienia,.

   - brak konieczności zatrudniania i nadzorowania ekip budowlanych, 

   - najwyższej jakości niepalny, bezpieczny i funkcjonalny produkt konstrukcyjnie oparty o przepisy regulujące wymagania dla budynków archiwalnych,

   - produkt kompleksowo wyposażony zgodnie z przepisami ppoż, BHP, NDAP,

 

Koszt

Koszt archiwum zależny jest od jego powierzchni, rodzaju wykończenia oraz zastosowanych wariantowo technologii. Najtańsze wersje archiwum z pełnym wyposażeniem kosztują około 100 tys. zł netto. Wersje większe o indywidualnym wykończeniu, wyposażone we wszystkie niezbędne dla archiwum elementy to koszt około 170-200 tys. zł netto.

 

Czas

Czas wykonania standardowego projektu wynosi od 4 do 6 tygodni, w zależności od aktualnego obłożenia oraz dostępności materiałów.

Zlecenie realizowane jest od momentu wpłaty zaliczki w wysokości 50% wartości projektu.

 

Masz pytania lub pomysły.

Zadzwoń lub napisz.


Jakub Lutosławski
tel. +48 502 484 460
j.lutoslawski@archivia.com.pl
 

 


Mapa strony  l  FAQ  l  Polityka cookies

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © Archivia 2011 l All rights reserve