Tu jesteś: www.archivia.com.pl -> mobilne archiwa
 

NOWOŚĆ NA RYNKU USŁUG ARCHIWISTYCZNYCH

STUDIA WSTĘPNE NAD ZASOBEM (WIZJA LOKALNA)


 

Studia wstępne
Studia wstępne polegają na wizycie archiwisty w miejscu przechowywania dokumentów, opisaniu aktotwórcy oraz zasobu dokumentacji oraz miejsca przechowywania dokumentów i sporządzeniu listy czynności niezbędnych do wykonania, aby dokumentację lub pomieszczenie doprowadzić do stanu zgodnego z przepisami. Archiwista pomierzy również zasób, dokona oszacowania ilości dokumentacji podlegającej brakowaniu. Takie postępowanie na etapie wyceny pozwoli zaoszczędzić sporą część kosztów związanych z niepotrzebnym porządkowaniem dokumentacji, którą można wybrakować i zniszczyć.

 

Koszty

Koszt wizyty profesjonalnego archiwisty zależny jest od strefy, w której znajdują się dokumenty. Poniżej przedstawiamy cennik cen brutto dla wskazanych kolorami trzech stref.

 

 

Efekt

Efektem wizyty archiwisty jest sporządzenie protokołu ze studiów wstępnych, który z formalnego punktu widzenia jest elementem porządkowania zasobu. Wraz z protokołem otrzymają Państwo również przykładowe zapytanie ofertowe uwzględniające specyfikę branży i pozwalające zaoszczędzić na kosztach, które są związane z realizacja zlecenia, a można ich uniknąć na etapie umownym. 

 

Masz pytania lub pomysły.

Zadzwoń lub napisz.


Jakub Lutosławski
tel. +48 502 484 460
j.lutoslawski@archivia.com.pl
 

 


Mapa strony  l  FAQ  l  Polityka cookies

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © Archivia 2011 l All rights reserved