Kontakt w sprawie materiałów do archiwizacji


Biuro

tel. 42 682 85 35

kom. 793 697 153

biuro@archivia.com.pl

 

Dział sprzedaży

tel. 793 697 153

sprzedaz@archivia.com.pl

 

kontakt 42 682 85 35

Przez cały okres działalności wielokrotnie stykaliśmy się z produktami oferowanymi przez branże powiązane z zarządzaniem dokumentacją. Nasze doświadczenie pozwoliło nam ocenić, które z nich gwarantują właściwą jakość a w szczególności zapewniają bezpieczeństwo dokumentom i danym w nich zawartym. Na podstawie zdobytej wiedzy jesteśmy w stanie zarekomendować, które z nich odpowiadają potrzebom poszczególnych grup klientów. Jednocześnie długi okres współpracy z producentami i hurtownikami z terenu całej Polski pozwolił nam zapewnić dostępność najwyższej jakości produktów w korzystnej cenie, co więcej dzięki tej współpracy powstały tworzone na indywidualne zamówienie produkty dedykowane odpowiadające na istniejące na rynku zapotrzebowanie. Dlatego zdecydowaliśmy się na uruchomienie sprzedaży internetowej, dzięki której również i Państwo mogą skorzystać z szerokiej oferty produktów, których jakość i funkcjonalność zyskała potwierdzenie w naszej długoletniej praktyce postępowania z dokumentami.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór materiałów archiwizacyjnych zarówno tych stosowanych masowo, których dobra jakość jest połączona z przystępną ceną jak i specjalistycznych używanych do przechowywania dokumentów o historycznym znaczeniu dla Państwa Polskiego zaopatrzonych w certyfikaty gwarantujące wysoką jakość materiałów, z których zostały wykonane.

W naszej ofercie znajdują się również produkty i urządzenia służące do wyposażania archiwów zakładowych i składnic akt. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko to co niezbędne do prawidłowego wyposażenia archiwum tak, aby zapewnić właściwe bezpieczeństwo i optymalne warunki przechowywania dokumentacji. Znajdujące się w tym dziale produkty wielokrotnie polecaliśmy naszym Klientom świadcząc dla nich usługę organizacji archiwów, a dzięki temu, że sami zajmujemy się komercyjnym przechowywaniem dokumentów we własnym archiwum (posiadamy w tym zakresie wpis do rejestru przechowawców dokumentacji osobowej i płacowej) jesteśmy w stanie ponad wszelką wątpliwość stwierdzić, że znakomicie spełniają one swoją funkcję oraz posiadają konkurencyjną cenę.

W naszej ofercie znajdą Państwo programy do obsługi archiwum w Państwa jednostce/firmie, oferujemy również programy do zarządzania dokumentacją przed jej przekazaniem do archiwum, oraz programy do digitalizacji dokumentacji papierowej. W naszej ofercie można też znaleźć standardowe normatywy kancelaryjno-archiwalne stworzone z myślą o typowych jednostkach organizacyjnych takich jak szkoły, przedszkola, ośrodki pomocy społecznej czy zarządy dróg. Te standaryzowane produkty jak wskazuje nasze doświadczenie znakomicie znajdują swoje zastosowanie w zakresie zarządzania dokumentacją w jednostce, a dzięki swojej standaryzacji osiągają najniższą cenę spośród tego rodzaju produktów na polskim rynku.

Powyżej oczywiście przedstawiłem naszą ofertę w bardzo skrótowej formie, gdyż niemożliwym byłoby w tym miejscu kompleksowo przedstawić ją w szczegółach. Dlatego serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.z poważaniem
Michał Łakomiec
Dyrektor ds. Sprzedaży

Tu jesteś: www.archivia.com.pl -> materiały archiwizacyjne
 

Materiały archiwizacyjne


 

Wszelkie prawa zastrzeżone © Archivia 2011 l All rights reserved