Kontakt w sprawie usług


Biuro
tel. 42 682 85 35
kom. 793697153
biuro@archivia.com.pl  

Dział usług archiwistycznych
tel. 502 484 460
dz.archiwistyczny@archivia.com.pl
j.lutoslawski@archivia.com.pl 

Dział sprzedaży
tel. 793 697 153
sprzedaz@archivia.com.pl
m.lakomiec@archivia.com.pl 
 

kontakt 42 682 85 35


Archiwizacja dokumentów
W ramach usługi dokumenty wchodzące w skład zasobu archiwum zostaną odpowiednio posegregowane, sklasyfikowane, zewidencjonowane i usystematyzowane w sposób umożliwiający ich szybkie odszukanie.

 

więcej


Depozyt dokumentów
Usługa skierowana jest do Klienta, który chce powierzyć swoje dokumenty zewnętrznej firmie do przechowania na wskazany przez siebie okres. 

 

 

więcej


Przechowywanie dokumentów
Usługa skierowana jest do Klienta, który chce powierzyć swoje dokumenty zewnętrznej firmie do przechowania na cały okres wymagany przepisami prawa. 

 

więcej


Porządkowanie dokumentów
W ramach usługi dokumenty wchodzące w skład zasobu archiwum zostaną odpowiednio posegregowane, sklasyfikowane, zewidencjonowane i usystematyzowane w sposób umożliwiający ich szybkie odszukanie.

 

więcej


Niszczenie dokumentów
Oferujemy kompleksowe niszczenie dokumentacji aktowej, elektronicznych nośników informacji oraz utylizację zużytego sprzętu komputerowego. Dokumentację na podstawie protokołu przejęcia, a następnie niszczymy i wystawiamy protokół zniszczenia.

więcej


Instrukcje kancelaryjne i archiwalne
Oferujemy sporządzanie instrukcji kancelaryjnych i archiwalnych oraz wykazów akt przez specjalistyczny zespół prawników i archiwistów. Dokumenty sporządzamy w pełnej współpracy z pracownikami Państwa firmy.

więcej


Digitalizacja dokumentów / Skanowanie przemysłowe
Niniejsza usługa obejmuje skanowanie dokumentów i ich zapis na wybranym nośniku. Dokumenty odbieramy własnym transportem. Dokumenty są skanowane w naszej pracowni w ilości 100 arkuszy na minutę przy pomocy specjalnego systemu skanującego naszego projektu.

więcej


Serwis archiwum
Oferta serwisowania archiwum stanowi nowatorskie rozwiązanie polegające na kompleksowej obsłudze archiwum w Państwa firmie. W ramach usługi zapewniamy wykonywanie określonych czynnościw archiwum przez uzgodnioną liczbę godzin w miesiącu.

więcej


Szkolenia i audyty
Oferujemy Państwu szkolenia z zakresu zarządzania dokumentacją, przepisów prawa archiwalnego, praktyki kancelaryjno-archiwalnej. Szkolenie kończy się wydaniem zaświadczenia.

Nasi archiwiści na życzenie Klienta dokonają audytu kancelarii i archiwum pod kątem zgodności z przepisami prawa i funkcjonalności.

więcej


Organizacja archiwum
Wieloletnia praktyka archiwistyczna dowiodła, że właściwa organizacja archiwum usprawnia funkcjonowanie przedsiębiorstwa poprzez stworzenie warunków umożliwiających szybki dostęp do potrzebnych dokumentów i informacji. Niniejsza usługa pozwoli Państwu zbudować sprawne i profesjonalne archiwum.

więcej

Tu jesteś: www.archivia.com.pl -> usługi archiwistyczne
 

Usługi archiwistyczne


 

Usługi archiwistyczne
Poniżej przedstawiamy pełną ofertę usług archiwistycznych świadczonych przez naszą firmę.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Archivia 2011 l All rights reserved