Tagi: Archiwizacja dokumentów,  porządkowanie dokumentów archiwum zakładowe składnica akt archiwowanie archiwizowanie dokumentów archiwizacja danych archiwizacja Usługi archiwistyczne usługi archiwizacyjne usługi archiwalne Porządkowanie dokumentów porządkowanie akt porządkowanie porządkowanie archiwum dolnośląskie Wrocław kujawsko-pomorskie Bydgoszcz, Toruń, lubelskie Lublin lubuskie Gorzów Wielkopolski Zielona Góra łódzkie Łódź małopolskie Kraków mazowieckie Warszawa opolskie Opole podkarpackie Rzeszów podlaskie Białystok pomorskie Gdańsk Gdynia Sopot Śląskie Katowice świętokrzyskie Kielce warmińsko-mazurskie Olsztyn wielkopolskie Poznań zachodniopomorskie Szczecin Koszalin Trójmiasto Śląsk

 

Kontakt w sprawie usług


Biuro
tel. 42 682 85 35
kom. 793697153
biuro@archivia.com.pl  

Dział usług archiwistycznych
tel. 502 484 460
dz.archiwistyczny@archivia.com.pl
j.lutoslawski@archivia.com.pl 

Dział sprzedaży
tel. 793 697 153
sprzedaz@archivia.com.pl
m.lakomiec@archivia.com.pl 
 

kontakt 42 682 85 35

Archiwizacja dokumentów

W ramach usługi archiwizacji dokumentów, dokumenty wchodzące w skład zasobu archiwum zostaną odpowiednio posegregowane, sklasyfikowane, zewidencjonowane i usystematyzowane w sposób umożliwiający ich szybkie odszukanie. Archiwizacja dokumentacji to proces polegający na nadaniu prawidłowego układu dokumentacji w oparciu o ustalenia metodyki archiwalnej. Regularne przeprowadzanie archiwizacji dokumentacji w firmie zapewnia prawidłowe funkcjonowanie archiwum, co jest niezbędnym warunkiem dla szybkiego odszukania dokumentów tyczących się konkretnych spraw czy inwestycji.

Oferowane przez nas usługi archiwizacji dokumentów stanowią tańszą alternatywę dla zatrudnienia archiwisty na etacie, a jednocześnie gwarantują zachowanie rygorystycznych wymogów prawa w zakresie postępowania z dokumentami.

 

CENNIK USŁUGI ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW

 

Rodzaj dokumentów

Cena brutto

Archiwizacja dokumentacji kat. A


Archiwizacja dokumentacji kat. B


Archiwizacja akt osobowych


Brakowanie dokumentów

od 550,00 zł za metr bieżący*


od 150,00 zł za metr bieżący*


od 7,50 zł za teczkę


od 60,00 zł za metr bieżący*


* podane kwoty zawierają koszt materiału

 

       

 

Wycena


Aby móc oszacować wartość zlecenia niezbędne jest podanie wielkości zasobu. Zasób można zmierzyć samodzielnie i przesłać informacje o jego rozmiarze droga mailową. Zasób dokumentów podlegających porządkowaniu podaje się w metrach bieżących. >>Sposób mierzenia metra bieżącego<<  Drugim sposobem uzyskania wyceny jest przesłanie zdjęć dokumentacji, która podlegać ma porządkowaniu. Na podstawie zdjęć nasi archiwiści wycenią usługę porządkowania. Warto przy okazji podać ilość akt osobowych i dokumentacji technicznej. Więcej o właściwym opisie przedmiotu zamówienia przy usługach archiwizacyjnych znajda Państwo >>tutaj<<.

Normatywy kancelaryjno-archiwalne


Wraz z usługą archiwizacji dokumentacji polecamy również ofertę sporządzanych przez naszych prawników normatywów kancelaryjno-archiwalnych. Komplet tych dokumentów (instrukcja kancelaryjna, Jednolity Rzeczowy Wykaz Akt, instrukcja archiwalna) służy regulacji procesu obiegu dokumentacji w przedsiębiorstwie/jednostce organizacyjnej od momentu wytworzenia aż do zniszczenia. Ich prawidłowe stosowanie pozwala na optymalizację procesów zarządzania dokumentacją, co przyczynia się do efektywniejszej współpracy komórek organizacyjnych w jednostce. Stanowią one również podstawę do prawidłowego przeprowadzenia procesu porządkowania dokumentów w archiwum. Nasi specjaliści sporządzali normatywy kancelaryjno-archiwalne dla wielu jednostek państwowych i samorządowych, podlegających w tym zakresie rygorystycznym wymogom prawnym i kontroli ze strony archiwów państwowych. Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia w zamian za najniższą cenę pośród tego rodzaju usług oferowanych na rynku.

NASZA OFERTA NORMATYWÓW KANCELARYJNO-ARCHIWALNYCH
 

Porządkowanie dokumentacji


Porządkowanie dokumentów to zasadnicza część procesu archiwizacji dokumentacji. W ramach porządkowania dokumenty są segregowane, klasyfikowane, ewidencjonowane oraz systematyzowane zgodnie z przepisami prawa i zasadami metodyki archiwalnej. Jednocześnie dokumentacja przeterminowana, której okres przechowywania upłynął jest brakowana tj. ewidencjonowana i przekazywana do zniszczenia zgodnie z przepisami prawa. Na życzenie Klienta również niszczymy dokumentację wybrakowaną w ramach archiwizacji. W czasie realizacji usługi stale współpracujemy z Klientem wspólnie wdrażając rozwiązania pozwalające na optymalizację zarządzania dokumentacją w przedsiębiorstwie/jednostce. Usługę kończy sporządzanie ewidencji zarchiwizowanej dokumentacji w postaci spisów zdawczo-odbiorczych, która pozwoli na łatwe korzystanie z archiwum w przyszłości. Za dodatkową opłatą na życzenie Klienta sporządzamy opracowania w postaci: inwentarzy, skorowidzów, indeksów, kartotek dotyczących treści i formy dokumentacji, służących celom ewidencji, informacji i udostępniania. Dzięki pomocom archiwalnym możliwe jest szybsze odnalezienie dokumentacji konkretnych pracowników, spraw, czy inwestycji.

 

Materiały archiwizacyjne


Tym z Państwa, którzy zdecydują się na skorzystanie z naszych usług archiwizacji dokumentów polecamy oferowane przez nas materiały archiwizacyjne. Aby zapewnić Państwu stały dostęp do najwyższej jakości materiałów archiwizacyjnych, współpracujemy z producentami i hurtownikami na terenie całej Polski. To powoduje, że w naszej ofercie znajdują się materiały spełniające najwyższe wymagania w dziedzinie bezpieczeństwa przechowania dokumentacji, w tym te stosowane przez archiwa państwowe.

NASZA OFERTA MATERIAŁÓW ARCHIWIZACYJNYCH

 

 


NAJCZĘSTSZE PYTANIA ZWIĄZANE Z ARCHIWIZACJĄ DOKUMENTÓW

Tu jesteś: www.archivia.com.pl -> usługi archiwistyczne -> archiwizacja dokumentów
 

Archiwizacja dokumentów


 

Wszelkie prawa zastrzeżone © Archivia 2011 l All rights reserved